KONTAKTUPPGIFTER

Oy Jan-Erik Sigg Ab

Storängsvägen 6
64200 Närpes

Jan-Anders Lundenius, Försäljning
Tel: +358 (0)50-4455496
janne.lundenius@siggpac.fi

Nicholas Lundenius, Försäljning
Tel: +358 (0)45-1800910
nicholas.lundenius@siggpac.fi

Tiina Inberg, Ekonomi och administration
Tel: +358 (0)500-361433
tiina@siggpac.fi

Kurt Lagerstedt, Trädgårdsmästare – Arbetsledare
Tel: +358 (0)40-5403929
kurt.lagerstedt@siggpac.fi

Kjell Backlund, Trädgårdsmästare – Arbetsledare
Tel: +358 (0)40-5912883
kjell.backlund@siggpac.fi

Anders Henriks,Trädgårdsmästare – Arbetsledare
Tel: +358 (0)40-5813362
anders.henriks@siggpac.fi

Annica Svartgrund, Trädgårdsmästare – Arbetsledare
Tel: +358 (0)50-3496368
a.svartgrund@siggpac.fi

Kontaktformulär:

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ditt meddelande